Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.


Ajankohtaista:

Vuoden 2018 jäsenmaksut


Päivitetty

24.2.2018

Jäsenmaksuhinnasto ja maksutiedot lisätty ilmoitustaululle

Ilmoitustaulu

10.1.2018

Ilmoitustaululle lisätty kokouskutsu tammikuun sääntömääräiseen kokoukseen

Ilmoitustaulu


13.12.2017

Talkoovuorolista

Jäsentapahtumia


12.12.2017

Talkoita tarjolla

Ilmoitustaulu

(Muokattu 13.12.2017)


18.10.2017

Pikkujouluilmoittautuminen on alkanut

Ilmoitustaulu


17.10.2017

Yhteystietoihin päivitetty Piia Hiitolan sähköpostiosoite

Yhteystiedot


27.9.2017

Ilmoitustaululle lisätty pikkujouluinfoa ja yhteystiedot päivitetty

Ilmoitustaulu

Yhteystiedot


11.9.2017

Ilmoitustaululle lisätty kokouskutsu syyskokoukseen

Ilmoitustaulu


5.4.2017

Kuvagalleriaan lisätty kuvia koirauimalareissulta

Kuvagalleria


2.4.2017

Tutustuminen Koirakylpylä-hotelli Elämäni Koira Oy

Jäsentapahtumia


17.3.2017

Sähköinen jäsentietolomake lisätty

Liity jäseneksi    


16.3.2017

Vastuu nettisivujen päivittämisestä siirtyy Henna Kuntolalle

Ilmoitustaulu


13.2.2017

Ilmoitustaulu (jäsenmaksuasiaa, tutustumiskerta koirauimalaan)

Yhteystiedot päivitetty

Ilmoitustaulu

Yhteystiedot


9.2.2017

Uudet kotisivut avattu

Etusivu     


Etelä-Karjalan Belgit

 YHTEYSTIEDOT

 


 

 

 NIMI  VASTUUALUE  PUHELINNUMERO  SÄHKÖPOSTI
 Mika Kuntola 

 Puheenjohtaja

 050 315 2405  mika.kuntola@gmail.com
 Mari Hulkkonen

 Varapuheenjohtaja

   
 Satu Sihvonen

 Sihteeri

 050 589 1082  satu.sihvonen@elisanet.fi
 Tuula Ilvonen

 Rahastonhoitaja

 Jäsenrekisteri

 050 349 3221  tuula.ilvonen@pp.inet.fi

 Minna Hämäläinen

 Jäsen  050 524 7989  minna@pyrytuulen.net
 Maarit Kuntola

 Jäsen

 040 582 1504  maarit.kuntola@gmail.com
 Varma Makkonen

 Jäsen

 050 568 6470  varma.makkonen@gmail.com
 Piia Hiitola

 Varajäsen

 050 566 5356  piiahiitola@gmail.com
 Helena Makkonen

 Varajäsen

 050 339 5625  hellu.makkonen@gmail.com
 Henna Kuntola

 Nettisivut

 040 053 3339  kuntolahenna@gmail.com

KOTISIVUT: http://etela-karjalan.belgit.finbelge.fi/

SÄHKÖPOSTI: etelakarjalanbelgit@gmail.com

TILINUMERO: FI91 5620 0920 2817 05 (Osuuspankki)